Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuditelja 2019

Odluka o dodjeli ugovor- sistematski pregledOdluka o dodjeli ugovora- 2DOdluka o dodjeli ugovora- boje i lakoviOdluka o dodjeli ugovora- čišćenje kotlovaOdluka o dodjeli ugovora- nabava klimaOdluka o dodjeli ugovora- nabava veš mašineOdluka o dodjeli ugovora- rekonstrukcija grijanjaOdluka o dodjeli ugovora- sanacija slivnikaOdluka o dodjeli ugovora- uslga dodatnog čišćenjaOdluka o dodjeli ugovora- usluga čišćenjaOdluka o dodjeli ugovora- usluga krečenjaOdluka o dodjeli ugovora-teh. i fiz. zaštita objekataObavijest o dodjeli ugovora- prehranaRješenje o usvajanju žalbeOdluka o dodjeli- čišćenje vanjskog šrendaOdluka o dodjeli- kruh i pecivoOdluka o dodjeli- mesoOdluka o dodjeli- namještajOdluka o dodjeli- prehrambeni artikli i napitciOdluka o dodjeli- voće i povrćeOdluka o dodjeli-prehrana 2.mjOdluka o dodjeli ugovora- filteri Odluka o dodjeli ugovora-briseviOdluka o dodjeli ugovora prehrambeni artikliOdluka o dodjeli ugovora- sanitarni pregledOdluka o dodjeli ugovora- lož ulje, gorivo i plinOdluka o dodjeli ugovora- prehramb. artikliOdluka o dodjeli ugovora prehrambeni artikliOdluka o dodjeli ugovora- prehrambeni artikliObavijest o dodjeli ugovora- prehranaOdluka o dodjeli ugovora- farbanjeOdluka o dodjeli ugovora- čišćenje i dezinfekcija klimaOdluka o dodjeli ugovora- boje i lakoviObavijest o dodjeli ugovora- prehrana

Attachments

Komentari su zatvoreni.