Početak pedagoške godine 7.9.2020. godine

Poštovani  roditelji!
Želimo vas obavijestiti da je zbog zajedničkih nastojanja došlo do izmjena određenih pravila vezanih za boravak djece u vrtiću tako da s radom krećemo U PONEDJELJAK, 7.9.2020. uz poštivanje svih epidemioloških mjera.
Molimo vas da se striktno pridržavate tih  mjera (dolazak roditelja s djetetom do vrata, roditelji nose maske, mjerenje temperature djeci i upisivanje i sl.)
Ono što je beskrajno važno jeste da budete  iskreni i prema nama i prema sebi te nam ne skrivate činjenice o zdravstvenom stanju djece i obitelji,  vezanih za povišene temperature i slične tegobe, jer lako možemo zbog pojedinaca ugroziti sustav.
Svjesni smo težine ove situacije ali ne zaboravite djeci je najteže, pa tek onda nama odraslima i zato trebamo maksimalno pomoći jedni drugima i biti istinska, dobra obitelj.
Dezinfekcija i dezinsekcija svih vrtića  se radi danas, osoblje je testirano na Covid i svi koji rade imaju negativne nalaze.
Želimo nam puno sreće svima te da pobijedimo i ovaj izazov.
S poštovanjem,
RAVNATELJSTVO USTANOVE

Komentari su zatvoreni.