Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuditelja 2018.

Odluka o dodjeli ugovora – klimaOdluka o izboru-prehrambeni artikli i napitciOdluka o dodjeli ugovora-čižčenje i dezinfekcija klima uređajaOdluka o dodjeli ugovora- klima uređajOdluka o dodjeli ugovora-radovi na izgradnji senzornog zida i senzornih pomagalaOdluka o dOdluka o izboru najpovoljnijeg ponuditelja – sistematski preglediodjeli ugovora za nabavu opreme e glasOdluka o dodjeli ugovora artikli za čišćenje i higijenuOdluka o dodjeli ugovora-dječji krevetićiOdluka o dodjeli ugovora-radovi na ogradiOdluka o dodjeli ugovora – radovi na pripremanju zemljištaOdluka o dodjeli ugovora-tehnička i fizička zaštita objektaOdluka o dodjeli ugovora-usluge dezinfekcije,dezinsekcije i deratizacijeOdluka o djelomičnom uvažavanju žalbe i poništavanju Odluke o izboruOdluka o dodjeli ugovora-sanitarni pregledOdluka o dodjeli ugovora-prehrambeni artikli i napitciOdluka o dodjeli ugora-lož ulje, gorivo i plinOdluka o dodjeli ugovora-mikrobiološka analiza briseva radnih površina,igračaka i sl.Odluka o dodjeli ugovora-kruhOdluka o dodjeli ugovora mesoOdluka o dodjeli ugovora – servis i izmjena uložakaOdluka o dodjeli ugovora voće i povrće

Attachments

Komentari su zatvoreni.