JEDINICA “KUĆA OD KAMENA” – TJEDAN DJETETA

Razgovorom sa djecom o zanimanjima kojim se bave njihovi roditelji, Jelena počinje priču kako njen tata radi u zračnoj luci. Grupicu djece počinje zanimati kako izgleda zračna luka ( nisi je imali prilike vidjeti). Uzimamo slikovnicu ” Ivo i Ana u zračnoj luci” te počinjemo prepoznavati i imenovati ono poznato. Na prijedlog da pitamo Jeleninog tatu da nas ( ako je to moguće) primi na svoje radno mjesto, djeca su se oduševila. Rečeno – učinjeno. Prijedlog je bio da to bude petak 9.10 oko 10h jer tada slijeće zrakoplov. Uzbuđenju nije bilo kraja. Konačno idemo te se upoznajemo sa uposlenicima i prostorom zračne luke ( prodaja karata, traka za prtljagu, prolaz kroz detektor metala, izlazak na pistu, fotografiranje…). Na kraju smo se fotografirali uz zrakoplov skupa sa posadom.

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Exif_JPEG_420

Komentari su zatvoreni.